To content (skip navigation)

Zajęcia w czasie pandemii

Obecnie prowadzimy zajęcia zarówno w trybie online, jak i w trybie stacjonarnym. Recepcja jest nieczynna do odwołania, zatem we wszelkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub przez messengera Facebook.

Zajęcia w trybie stacjonarnym odbywają się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Zarówno uczniowie, jak i prowadzący mają obowiązek przebywać w szkole w maseczkach, z zachowaniem minimum 1,5 metra odległości. Przed zajęciami prosimy o dezynfekcję rąk preparatami umieszczonymi przy wejściu. W pomieszczeniach szkoły przebywać może maksymalnie trzech uczniów jednocześnie. Do szkoły uczeń wchodzi jedynie na wyraźne zaproszenie nauczyciela. Rodziców i osoby towarzyszące uczniom prosimy o niewchodzenie do pomieszczeń szkoły. Prosimy również o punktualne przybycie na lekcję - poczekalnia jest nieczynna do odwołania, zatem oczekiwać trzeba będzie na zewnątrz w razie wcześniejszego przybycia. Prosimy o poważne podejście do ograniczeń. Prosimy też o niewysyłanie dzieci na zajęcia w razie podejrzenia nawet lekkiego pogorszenia stanu zdrowia (katar, przeziębienie), czy w razie kontaktu z osobami zarażonymi.

Zajecia w trybie online prowadzimy z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Uczeń przed zajęciami dostaje zaproszenie e-mail z linkiem do lekcji. Po kliknięciu w link (tuż przed umówionym terminem zajęć) otwiera się okno przeglądarki, w którym widać zarówno prowadzącego, jak i ucznia. Do skorzystania z lekcji online uczeń powinien mieć dostęp do instrumentu oraz do komputera z głośnikiem, kamerką internetową i mikrofonem. Może wystarczyć również tablet, czy nawet smartfon, ale sugerujemy komputer z dużym monitorem. Więcej informacji na temat lekcji online podamy wkrótce w osobnym wpisie.