To content (skip navigation)

YAMAHA Szkoła Muzyczna - Bielany Wrocławskie

Serdecznie Witamy!

Firma YAMAHA to coś więcej niż produkcja i sprzedaż instrumentów muzycznych. Od roku 1954 w Japonii, a od 1994 także w Polsce, rozwijana i udoskonalana jest sieć placówek pod nazwą YAMAHA Szkoła Muzyczna (YSM). YAMAHA Szkoła Muzyczna to nowoczesne programy edukacji muzycznej oparte o zasadę:

"Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty".

Do dnia dzisiejszego, na terenie całego świata, liczba uczniów w systemie Szkół Muzycznych YAMAHA sięga prawie 700 000. Do ich dyspozycji pozostaje 6 000 placówek oraz około 20 000 nauczycieli, a mury Szkół Muzycznych YAMAHA opuściło już ponad 5 milionów uczniów. Jest to jedna z największych organizacji tego typu na świecie.

W Polsce działa obecnie 129 placówek, w których uczy się ponad 11.000 uczniów.

Szkoły Muzyczne YAMAHA dysponują wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4. miesiąca życia. "Bezszwowo" połączone programy, dostosowane odpowiednio do wieku dzieci, a także specjalne metody i sposoby nauczania, umożliwiają każdorazowo optymalne wykorzystanie otwartego "rozwojowego okna czasowego". Młodzież i dorośli mogą na różnych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach - od baroku do rocka.

Dni otwarte w YAMAHA Szkoła Muzyczna

Nadchodzi nowy rok szkolny.
Już wkrótce nowe informacje!

Chcesz zapisać się na zajęcia? 

Skontaktuj się z nami:

tel. 791 05 30 40 
e-mail: zapisy@yamaha-bielany.pl
Możesz też skorzystać z gotowego formularza kontaktu

 

-----------------------------------------------------------------

Polub nasz profil na facebook-u:
http://www.facebook.com/Yamaha.Bielany

-----------------------------------------------------------------