To content (skip navigation)

Zapisy

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej! 

Taka lekcja pomoże Ci w podjęciu decyzji, który muzyczny program edukacyjny będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego dziecka.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dot. lekcji próbnych oraz proponowanych przez nas muzycznych programów edukacyjnych - skontaktuj się z nami.

Jak zapisać się na lekcję próbną? To proste - masz kilka możliwości do wyboru. 

1. Wyślij e-maila ze zgłoszeniem pod adres: zapisy@yamaha-bielany.pl

Przygotuj następujące dane: imię i nazwisko ucznia, dokładna data urodzenia, nr telefonu (koniecznie!) i adres e-mail do kontaktu, wstępny wybór programów edukacyjnych oraz preferowane terminy zajęć (dni, godziny).  W temacie podaj imię i nazwisko kandydata, wiek oraz instrument pierwszego wyboru. Powyższe dane zdecydowanie ułatwią nam proces umówienia lekcji próbnej.

albo

2. Zadzwoń lub wyślij SMS-a+48 791 05 30 40

Oddzwonimy, jeżeli nie będziemy mogli odebrać wiadomości. Preferujemy SMS-a z zawartością taką, jak w przypadku wiadomości e-mail (patrz wyżej) - w trakcie rozmowy nie zawsze możemy zapisać przekazywane dane.

 

Zapisy na zajęcia wczesnodziecięce, nauki gry na instrumentach klawiszowych, gitarze, gitarze elektrycznej i basowej, wokalu i perkusji odbywają się w sposób ciągły.

Prowadzimy również listy chętnych na zajęcia wczesnodziecięce, fletu poprzecznego, skrzypiec, saksofonu - po uzbieraniu się minimalnej liczby chętnych ruszymy z zapisami.